HAKKIMIZDA
Firmamız ileri LED teknolojisini ve kaliteli hizmet anlayışını geniş kitlelere yaymak amacı ile, Led Aydınlatma Sektörü’ne 2005 yılında Hollanda’da katılmıştır. İlk yıllarda tasarladığımız prototip ürünlerimizdeki farklılıklar ile dikkat çeken firmamız, her geçen gün hizmet ağını daha da genişleterek faaliyetlerine devam etmektedir.

2008 yılında Led ve Led aydınlatma ürünleri ile ilgili bilgi ve deneyimimizi arttırmak için, Çin/Shenzhen’ de 2. fabrikamızı faaliyete geçirdik. Dünya’da sayılı bulunan LED üretim fabrikaları ile çalışarak tecrübemizi arttırıp, daha da güçlü bir şekilde yolumuza devam ettik. 2013 yılında, en son teknolojiyi kullanarak sahip olduğumuz bilgi ve tecrübe ile Türkiye/Aksaray’da 3. fabrikamızı SMD TEK olarak faaliyete geçirdik.

       

Dizgi hattının son teknolojisi olan ESSEMTEC COBRA SMT LİNE ile üretimlerimizi gerçekleştirip, yüksek kalitede ürünleri, cazip fiyat ile müşterilerimize sunarak, Led Aydınlatma Sektörü’nün her alanına hizmet vermeye başladık.

    

2015 yılında Fas’da ileri teknoloji ve imalat konusunda uzmanlaşmış bir ekiple birleşerek, 4. fabrikamızı faaliyete geçirip hizmet ağımızı genişlettik.
SMD TEK olarak; sokak aydınlatması, dış cephe aydınlatması, ofis aydınlatması, fabrika, hastane, restoran, alışveriş merkezi gibi her türlü iç ve dış mekanın LED ile aydınlatmasını sağlamakta ve müşterilerimizin isteğine göre çözüm önerileri sunmaktayız. Alanında profesyonel mühendislerimiz ile yeni ürünler tasarlayarak yüksek kaliteyi en uygun fiyata sunmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

     

Firmamızın değişmez prensipleri kaliteli ürün, kaliteli hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. CE, EMC, ROSH sertifikalarına sahip olduğumuz ürülerimiz ve ürünlerimizin üretiminde kullandığımız; Cree, Osram, Nichia, Epistar, Philips Lumileds, Meanwell markaları ile çalışarak kalitemizi ve güvenirliliğimizi arttırıyoruz.

Yenilikçi yapısıyla, en son teknolojiyi kullanarak ekonomik ve kaliteden ödün vermeden üretilen ürünleri ile sektörde dikkat çeken firmamız, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak Led Aydınlatma Sektörü’nde lider bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Kalitemizin ve tecrübemizin bize verdiği güvenle; SMD TEK olarak mutluluğumuz müşterilerine, çalışanlarına, ülkesine kaynak ve değer katan örnek bir kuruluş olmanın gururunu yaşamaktır.

Neler Yapıyoruz?

  • PCB Tasarımı
  • SMT Dizgi
  • OEM Ürünleri
  • Projelendirme
  • İç ve Dış Aydınlatma